به وب سایت رسمی اریسا سرویس خوش آمدید

درباره اریسا

در دنیای پررقابت امروز، ارائه خدمات مناسب و پشتیبانی از مشتری یکی از مهمترین عواملی است که برندهای مطرح  برای حفظ و جلب رضایت مشتریان خود، مورد توجه قرار می‌دهند. خدمات پس از فروش یکی از موارد اساسی و قابل توجه برای بسیاری از افراد و کسب و کارهاست که وجودش باعث ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان می‌شود.

شركت «اريسا الكتريك ايرانيان»، در فروردين ماه سال ١٣٩٥ و با هدف ارائه خدمات پس از فروش به تمامی برندهای تولیدی شرکت هدیش سبز پارسه، فعالیت خود را آغاز کرد. جلب رضايت مشترى، ارتقای كيفيت و بهبود مستمر در ارائه خدمات از مهمترین ارزش‌هایی است که همواره مورد توجه اریسا الکتریک قرار داشته و با آموزش كاركنان و تامين قطعات اصلى، به آنها معنا مى‌بخشد. دريافت گواهينامه‌هاى ISO 100004، ISO 10002 و ISO 90001-2015  گواهى بر اين مدعا و اطمینان بخش مشتریان این شرکت است.

تیم ما با بهره‌گیری از نیروهایی توانمند و آموزش دیده، همه روزه آماده پاسخگویی به مشتریان در تمامی مراحل راه‌اندازی، به‌کارگیری و تعمیر و نگهداری محصولات است. خریداران تمامی برندهای شرکت هدیش سبز پارسه در سراسر کشور، می‌توانند از خدمات پس از فروش اریسا سرویس بهره‌مند شوند. تمامی خدمات ما با ضمانت انحصاری “اریسا سرویس” ارائه شده و همه محصولات دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال وارانتی هستند.

این شرکت ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات اصلی و تأکید بر آموزش کارکنان و توسعه شبکه فراگیر نمایندگی ­های مجاز و ایجاد زیرساخت­های لازم بمنظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام­های مؤثری را برداشته است.

خدمات پس از فروش محصولات صوتی و تصویری

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت​

MP0101-QPMD01.Quality Policy_page-0001

اریسا در یک نگاه

ارائه خدمات با کیفیت در سراسر ایران

رسیدگی به درخواست مشتریان در اسرع وقت

نیروی کار متخصص با 20 سال تجربه

180 روز ضمانت کیفیت خدمات

گواهینامه ها

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.